Асоціація «Новомедіа» надала унікальну можливість переглянути онлайн всі сесії з «Новомедіа» Форуму-2016: виступи Олени Фроляк, Олексія Семенова, Тетяни Гончарової, Дмитра Гнапа, Майкла Щура, Вадима Карп’яка і багато інших. Усього 30 топ-фахівців на Форумі 2016 ділилися особливостями професії і актуальними тенденціями сучасних ЗМІ.

DSC_5395

Форум 2016 року був присвячений персональним якостям у медіапрофессії. Неповторна Олена Фроляк – керівник інформаційної служби телеканалу ICTV відкривала цей захід. Вона розповіла учасникам Форуму про особливості телевізійної журналістики та торкнулася професійних якостей медійника. Також Олена дала кілька порад про роботу у медіа.

DSC07663

Ще одна сесія, доступна онлайн – про те, як медіа проект перетворити на успішний бізнес. Про це розповідали Ольга Чибісова (виконавчий директор «ЛІГАБізнесІнформ») та Ірина Рубіс (генеральний директор комунікаційного хабу «Економіка»). Спікери говорили про те, як ЗМІ може приносити гроші. Вони перерахували основні вимоги, яких потрібно дотримуватися керівнику медіа проекту.

DSC_5527

Однією з найяскравіших сесій на Новомедіа Форумі став виступ професіоналів політичних ток-шоу Тетяни Гончарової («Slavik Shuster Studio») та Вадима Карп’яка («Свобода слова», ICTV). Журналісти, які вважаються найкращими в цій сфері, відкрили учасникам Форуму свої професійні секрети.

DSC_5638

Ажіотаж викликав виступ головного стиліста «1 + 1» Ольги Слонь і журналіста «1 + 1» Даші Щасливої. Зірки «медіа стилю» розповіли про те, яке значення має зовнішній вигляд. Адже і для сучасного журналіста справедливим є твердження «зустрічають по одягу».

DSC_5671-e1491912081848

Ділячись своїм досвідом журналістської роботи, Роман Вінтонів (Майкл Щур), розповів з чим йому довелося зіткнутися за роки роботи в медіа-сфері та що його змусило стати Майклом Щуром.

majkl

Ці та багато інших відеосесій можна переглянути, завітавши на ютуб-канал «Новомедіа» Форуму. Підписуйтесь на оновлення, щоб слідкувати за новими ексклюзивними відео. Для тих, хто не зміг бути присутнім на заході – це унікальна можливість «заочно» познайомитись з атмосферою події та планувати участь в Новомедіа Форумі 2017.

Новомедіа Форум – це щорічна масштабна журналістська подія в Києві, яка проходить з 2011 року. На цьому професійному майданчику представлені всі види ЗМІ: телебачення, преса, радіо, Інтернет. Щороку у Києві Форум збирає найкращих журналістів, медіа-менеджерів, блогерів, експертів та студентів, аби поділитися досвідом та перейняти кращі практики. Тут збираються сотні учасників для спілкування, ділового партнерства і підвищення кваліфікації. 

Цього року Новомедіа Форум пройде 3-4 листопада у Києві. 

Подивитися, як це проходило в попередні роки, можна ТУТ. 

Офіційна сторінка заходу у фейсбуці – ТУТ!