Публічна комунікація, соцмережі, телепродакшн, пресс-центр
11-13 квітня 2019 Київ

 

Організатори: Асоціація «Новомедіа» і MEDIAlliance International

11-13 квітня у Києві відбудеться навчальна конференція для християнських медійників. Протягом трьох днів група досвідчених фахівців і викладачів з США і України проведуть інтенсивний курс за кількома напрямками: телевиробництво, соціальні медіа, робота прес-центру, зв’язки з громадськістю, публічне лідерство. У програмі курсу передбачені загальні лекції та практичні майстер-класи. Заняття проходитимуть як на паралельних потоках, так і на спільних панелях.

Індивідуальні консультації спікерів, корисні контакти для співпраці з віруючими колегами, натхнення і нові ідеї – все це на весняній медіаконференції від Асоціації «Новомедіа» і MEDIAlliance International.

Для участі обов’язково заповніть анкету ТУТ!

Завантажити програму медіаконференції

Реєстраційний внесок: 295 грн – на загальних підставах, 195 грн – членам Асоціації «Новомедіа» та учасникам груп від трьох осіб.

Адреса проведення медіаконференції: Київ, Проспект Перемоги, 84, Nivki Hall.

Розклад: три дні з 10:00 до 18:00.

Всі деталі – в офісі «Новомедіа»: +38 (050) 783-2633, mail@novomedia.org

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ

Том Лепперт (Tom Leppert)
Мер Далласу, штат Техас (2007-2011). Голова правління Austin Industries в Далласі та View Glass. Має видатний рівень досягнень на керівних посадах у приватному та державному секторах. Керував міжнародними компаніями з тисячами співробітників. Спеціалізується на розробці стратегічних ініціатив для управління великими міжнародними організаціями. Пан Лепперт отримав ступінь магістра бізнесу в Гарвардській бізнес-школі, а в 1984 році служив у Білому домі за президентства Рональд Рейгана. На посаді мера міста Даллас, штат Техас, здійснював реформування етичних стандартів, громадської безпеки, економічного розвитку, освіти та екологічних питань. Він і його дружина Лаура є активними членами Першої баптистської церкви в Далласі, штат Техас.

Рон Харріс (Dr. Ron Harris)
Президент MEDIAlliance International. У сфері ефірного мовлення задіяний понад 50 років. У тому числі – 15 років на християнській радіостанції KCBI у Далласі (штат Техас). Рон Харріc служив медіадиректором кількох великих євангельських церков. Був автором, режисером і ведучим програм для національної телемережі ACTS TV Network. Доктор Харріс викладав телерадіомовлення та комунікації у Південно-Західній Баптистській Семінарії в Форт-Уэрт і в Далаському баптистському університеті (DBU). Має звання почесного доктора богослов’я. Понад 30 років є членом організації «Національні релігійні мовців» (NRB), працював там у правлінні та виконавчому комітеті. Нині займається підготовкою та наставництвом християнських медіалідерів по всьому світу.

Руслан Кухарчук
Президент Асоціації журналістів «Новомедіа», голова руху «Всі разом!». Журналіст, медіаменеджер, телеведучий. В різні періоди є співробітником українських телеканалів, друкованих та електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускового редактора, ведучого, головного редактора (телеканали НТН, CBN-CIS,TBi, CITI; газети «Столичные новости», «Деловая неделя», «КАМЕНЬ Краеугольный», сайт www.mignews.com.ua та інших). З 2011 року очолює оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Володіє кількома медіаресурсами. Має освіту журналіста, режисера та богослова. Співавтор та редактор навчального посібника «Новый журналист».

 

Бейлі Пілант (Bailey Pylant)

Координатор департаменту новин і соціальних медіа у Даллаському Баптистському Університеті (DBU). Відповідальна за мультимедіа стратегію. Здійснює управлінський нагляд над 120 аккаунтами, повязаними з DBU

 

 

 

 Уес Хартлі (Wes Hartley)
Понад 30 років працював у медіа-департаментах церков. У 2000 році став медіа-пастором у церкві Лейк Поінт в районі Далласа, де координує роботу сотень волонтерів, а також пряму трансляцію понад 20 богослужінь щотижня. Уес Хартлі невпинно будує команду співробітників і волонтерів, які можуть служити в творчих сферах і при цьому не виснажуватися в процесі. Його книга «Систематична творчість» доступна на Amazon.

 

Джулія Сібелінк (Julia Siebelink)
Закінчила Далласький Баптистський Університет (DBU), спеціальність – «Трансляція цифрових медіа-продуктів». Протягом кількох років була продюсером відео виробництва у DBU і працювала в якості незалежного відео-продюсера і редактора. Її любов до медіа розвинулася, коли вона почала брати камеру до рук у віці 13 років.

 

 

Сергій Степанюк
Пастор, продюсер, телеведучий на телеканалі «Надія». Директор відділу комунікації Церкви АСД.
Адміністратор каналів в Телеграм загальною кількістю 19000 підписників.
Досконала мова: https://t.me/doskonalamova
Етикет: https://t.me/etiketua
Українська мова. Тест: https://t.me/ukrmovatest
Українське слово: https://t.me/uaslovo

 

 

Віталій Клодницкій
Засновник медіа-проекту InstalGod. YouTube канал InstalGod був відкритий у 2014 році. З того часу об’єднав сотні волонтерів, було створено понад 300 відео, 100 творчих аудіозаписів, 500 просвітницьких статей. На даний момент канали телестудії нараховують близько 20 000 підписників і понад 10 млн переглядів.

 

 

 

 

Анастасія Сирова

Координатор медіа-проекту InstalGod.

 

 

 

 

Для участі обов’язково заповніть анкету ТУТ!

Завантажити програму медіаконференції

Реєстраційний внесок: 295 грн – на загальних підставах, 195 грн – членам Асоціації «Новомедіа» та учасникам груп від трьох осіб.

Адреса проведення медіаконференції: Київ, Проспект Перемоги, 84, Nivki Hall.

Розклад: три дні з 10:00 до 18:00.

Всі деталі – в офісі «Новомедіа»: +38 (050) 783-2633, mail@novomedia.org