Компанія Central European Media Enterprises оголосила про те, що досягла угоди з Ігорем Коломойським, членом Ради директорів СМЕ. Згідно з угодою, Коломойський отримує 49% українських активів СМЕ за $100 млн готівкою та 100% телеканалу ТЕТ, який буде інтегровано до групи «1+1».  Очікується, що трансакцію буде завершено до кінця третього кварталу 2009 року. Про це повідомляє прес-служба СМЕ.

Інвестицію у $100 млн буде вкладено у розвиток телеканалів «1+1», «Кіно» та ТЕТ. Надалі  телеканал ТЕТ буде розвиватися згідно із мультиканальною  стратегією СМЕ, спрямованою на створення нішевих каналів медіагрупи.

Також в угоді Ігор Коломойський обумовив опціон щодо викупу 51% української частки СМЕ за $300 млн готівкою.

Компанія CME володіє кількома провідними мовниками в семи країнах Центральної та Східної Європи. Це Болгарія (Pro.bg and Ring.bg ), Хорватія (NovaTV), Чеська республіка (TVNova, NovaCinema, NovaSportand, MTVCzech), Румунія (PROTV, PROTVInternational, Acasa, PROCinema, Sport.roта, MTVRomania), Словаччина (TVMark?za, Doma, NovaSport), Словенія (POPTVта KanalA) та Україна («Студія “1+1″», «”1+1” International», «Кіно», а також 10% медіахолдингу «Главред-медіа»).

 «Телекритика»