У неділю, 17 листопада, в Українському домі відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. Урочистий захід тривав у рамках Міжнародного Форуму «Новомедіа». Диплом та статуетку «Вічні цінності у мас-медіа» отримали дев’ять кращих редакцій і журналістів.

IMG_9987

Заступник директора творчих програм телеканалу «Інтер» Олександр Пилипець отримав нагороду для колективу програми «Подробиці» телеканалу «Інтер» у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за компетентне висвітлення тем віри, християнських  та сімейних цінностей у сюжетах «Польський кримінальний авторитет перетворився на священика» та «На Поліссі родина віруючих організувала притулок для інвалідів»; нагороду вручив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

IMG_1789

Режисер соціального проекту «Твоя країна. Почни з себе» телеканалу «1+1» Юлія Калашникова у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за компетентне висвітлення теми віри, моральних та сімейних цінностей в історії «Ми обрали життя»; нагороду вручив чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий призер Кубка світу з плавання Денис Силантьєв та його дружина Інна.

IMG_1819

Шеф-рдактор проекту «Ранок з Інтером» телеканалу «Інтер» Оксана Кодунова у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за компетентне висвітлення тем віри, християнських, моральних та сімейних цінностей в історії «Життя після наркотиків»; нагороду вручив секретар національної спілки журналістів Віктор Набруско.

IMG_1558

Редакція програми «Вікна-новини» у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за об’єктивне висвітлення теми віри та популяризацію сімейних цінностей у сюжетах: «Християнське табу. Родинний затишок» та «В біді. В радості».

IMG_1743

Заступник головного редактора газети «Сегодня» Станіслав Шкапа отримав нагороду для редакції газети «Сегодня» у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за регулярну публікацію проповідей християнського священика Андрія Ткачова; нагороду вручив президент Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний.

IMG_1623

Ведучий програм Микола Лисенко отримав відзнаки для редакції радіо «Ера-FM» у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських моральних цінностей у радіопередачах «У просторі буття», «У духовному вимірі», «Православний світ», «Православний календар»; нагороду вручила українська співачка, представниця України на конкурсі пісні Євро бачення у 2013 р. Злата Огневич.

IMG_1566

Колектив редакції оперативної інформації українського радіо «Культура» – Юлія Чаплінська, Наталія Джуран, Олана Резник, Діана Чорноус – у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських моральних цінностей у радіопередачах «Християнські діалоги», «Молитва за Україну», «Вранішня молитва», «Релігійний календар» та інших; нагороду вручив актор театру та кіно, телеведучий Віталій Борисюк.

IMG_1904

Журналіст Андрій Борис у номінації «Відповідальна журналістика» за компетентне висвітлення тем віри та моральних цінностей у сюжеті «Польський кримінальний авторитет перетворився на священика»; нагороду вручив президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук.

IMG_1740

Журналіст газети «День» Надія Тисячна отримала нагороду у номінації «Відповідальна журналістика» за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних та сімейних цінностей у серії статей; нагороду вручив засновник української євангельської семінарії богослів’я, пастор Анатолій Глуховський.

Протягом року члени Моніторингової комісії міжнародної громадської організації «Асоціація журналістів, видавців та мовців «Новомедіа» здійснюють моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей. Асоціація «Новомедіа» запрошує українські ЗМІ подавати свої матеріали для участі у такому моніторингу. Наступна церемонія нагородження відбудеться у листопаді 2014 року.