Ввечері 5 листопада в Києві відбулася щорічна церемонія Novomedia Awards. Журналісти та редакції отримували нагороди за систематичне висвітлення християнських і сімейних цінностей в своїх матеріалах. Урочистий захід відбувся у рамках міжнародного Новомедіа Форуму.

DSC_6160

Дипломи та статуетки «Вічні цінності у мас-медіа» вручили вісьмом кращим редакціям та журналістам.

Відзнаку номінації «Відповідальна журналістика» отримав телеканал 1+ 1. Асоціація «Новомедіа» відзначила це ЗМІ за активне висвітлення візиту мотиваційного спікера і проповідника Ніка Вуйчича в Україну. Нагороду вручав український плавець Олег Лісогор.

DSC_6163

У категорії «Спеціальна номінація» було відзначено студію «95 квартал» за піднесення цінностей чесності і справедливості у серіалі «Слуга народу».

Кореспондент журналу «Новое время страны» Катерина Шаповал перемогла у номінації «Відповідальна журналістика» за матеріал «Протестанты из Донбасса. Протестанты оказались одной из наиболее патриотичных социальных групп на охваченном войной востоке страны». Вітав номінантку соліст групи «Нумер 482» Віталій Кириченко.

DSC_6197

Відзначили й регіональну редакцію – газету «Запорізька правда» та її головного редактора – Наталію Зворигіну. Номінацію «Систематичне висвітлення вічних цінностей» ця редакція отримала за регулярну публікацію новин і статей на теми віри, духовності і життя церков міста.

Журналіст Олександр Хоменко отримав відзнаку у номінації «Відповідальна журналістика» за матеріал на сторінках «Української Правди»: «Роман Кисляк: Звик до того, що інвалід, але не можу звикнути до дискримінації». Нагороду журналісту вручав учасник шоу «Голос країни 6» Аняня Удогво.


Інтернет-видання «Обозреватель» було відзначене номінацією «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за регулярну публікацію текстів Генадія Мохненка, пастора євангельської громади «Церква Добрих Змін». Привітав редакцію видання Президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук.

DSC_6258

За регулярне висвітлення християнських цінностей і цитування Святого Письма у програмі «Человеческий фактор» на «Радио Вести» був нагороджений радіоведучий Дмитро Чекалкін. Він отримав відзнаку у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей». Нагороджував журналіста актор Дмитро Ступка.

DSC_6222

А також нагородою відзначили матеріал журналіста Радіо Свобода Євгена Кучерова «Херсонський капелан після полону «ДНР» не тримає зла на бойовиків». Він став лауреатом номінації «Відповідальна журналістика».

DSC_6265

Нагадаємо, що впродовж цілого року Асоціація «Новомедіа» здійснює моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей та запрошує українські ЗМІ подавати свої матеріали для участі в такому моніторингу.

 DSC_6252

Детальний репортаж із церемонії нагородження можна подивитись ТУТ.