Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича» вже 21 раз гостинно відкриває свої двері. Конкурсною темою цього року стали слова: «Бути патріотом-просте людське щастя». До Славутича прибули юнкори з усієї України. Усі роки фестиваль проводиться під гаслом «Хочу бачити світ щасливим».

І цей дивіз підтверджує фестивальна програма. Цікаві майстер-класи, прес-конференції, презентації, концерти, вечори відпочинку, кольорове братання – усе це робило учасників щасливими та досвіченішими.

4ZakHAuoFPQ

Своїми враженнями поділилась з нами Скоробогач Юлія – головний редактор фестивальної газети «Славеста», член журі: « Цьогорічна ЗОСя одна з найдушевніших. Чи не вперше стояла чудова сонячна погода, що дало можливість юнкорам зробити унікальні знімки. На цій ЗОСі я постала в новому для себе амплуа: головний редактор фестивальної газети. Редакторська робота з юними журналістами була однією з найприємніших функцій на ЗОСі. Я була керівником команди «Радіо», яка і отримала гран-прі. Ми отримали високу оцінку від читачів, учасників, колег та організаторів. І це неймовірно окрилює».

s4GTAmdiz0M

Звичайно, асоціація «Новомедіа» не могла пропустити таку подію. Тому відрядила обрати найкращих фотографа, члена журі Павла Гладкова. Він розказав нам про особливості фестиваля: « Знаходитися на фестивалі було приємно з самого початку. Всі учасники талановиті, креативні та цікаві. Атмосфера була творчою, надихала на працю. Все, навіть погодні умови сприяли найкращому проведенню фестиваля. Це було дуже круто та незабутньо».

Сподіваємось, що ЗОСя і надалі продовжить дивувати нас своєю атмосферою, піднесеним духом та молодими талантами. А, ми, звичайно, приєднаємось!

Олександра Корецька, прес-центр “Новомедіа”.