Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.На Новомедіа Вікенді популярний відеоблогер Семен Кременюк проведе майстер-клас

Семен Кременюк - засновник keddr.com (ресурс присвячений інформаційним технологіям, не нудним оглядам про гаджети софтвер і хардвер) проведе майстер-клас з блогінгу на Новомедіа Вікенді. Нагадаємо, що Семен також один із засновників багатьох популярних в рунеті контент-ресурсів медіагрупи komandda.com.

10498172_767987253314317_2743109062263135269_o

Також спікер є співавтором і редактором текстового і графічного наповнення, має досвід ведучого і відеооператора, сценариста і режисера, на його Twitter підписано більше 15 тисяч чоловік, в Instagram і близько 3 тисяч підписніків, а на Youtube близько 10 тисяч і кількість аудиторії постійно зростає. Можна з упевненістю сказати, що Семен знає все про можливості розвитку різних платформ в інтернеті.

Учасники МедіаВікенду отримають масу корисної інформації по створенню персонального блогингу, розвитку Youtube каналу, створення відеоконтенту. Також Семен дасть корисні поради з інтернет-євангелізму. Приїжджайте на Вікенд, відпочивайте з користю, задавайте питання і отримаєте цінні поради від Семена Кременюка.

Реєстрація і детальна інформація про Вікенд тут.

Прес-центр асоціації "Новомедіа".

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.