Хороший журналіст – активний журналіст, мобільний журналіст, глибокий і вдумливий. Перелік невичерпний, адже швидкозмінне життя постійно оновлює вимоги до журналістів, ускладнює завдання, зростають запити аудиторії, вихованої журналістами-професіоналами. Коли студенти це чують не від викладачів, а від журналістів-практиків, відомих своїми успішними проектами, то довіряють їм більше.

Секрет успіху – в постійній роботі над собою, освоєння нових професійних майданчиків – такий  висновок зробили студенти Інституту журналістики після зустрічі із головою Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа» Русланом Кухарчуком та журналістом Нового каналу Олександром Джусуповим.

Надзвичайно цікава розмова про журналістику, прийоми і секрети професійної діяльності, про необхідність не тільки глибоко вивчати відображувані факти із життя, а й відчувати їх серцем − незабутній і переконливий урок професіоналізму для студентів Інституту журналістики.

Переконана, що місія сучасного, наснаженого бажанням служити людям журналіста, − не тільки в тому, аби бути професіоналом, але й у тому, аби дбати про формування журналістського цеху, про виховання молодших колег,  партнерів, пізніше – своєї зміни. Щиро вдячні за увагу до молоді. Очікуємо, що такі зустрічі сприятимуть народженню нових креативних ідей, розширенню співпраці, формуванню й передачі нових журналістських стандартів. Саме у поєднанні зусиль і співпраці різних поколінь журналістів – її сила, наша сила.